Často kladené otázky

Najčastejšie otázky ohľadom produktov Dekorez

Doprava

Ako balíte a posielate produkt?

Dekorácie sa snažíme baliť najlepšie ako vieme. Produkt je podložený 3mm hrubou HDF doskou, na ktorej je fixne upevnený. Následne je obalený do vlnitej papierovej lepenky, potom je vložený do kartóna a obalený do streč fólie, ktorá ho chráni pred vlhkosťou a vodou. A takto zabalený výrobok je pripravený na expedovanie.
Výroba

Výrobok zapácha je to normálne?

Áno, zápach spôsobuje výrobný proces. Táto aróma do pár dní zmizne. Prípadne môžete produkt “odvetrať” na suchom mieste

Za aký čas vyrobíte dekoráciu?

Dekorácia je zaradená do výroby až po prijatí objednávky. Proces výroby trvá nejaký čas. Samozrejme snažíme sa vybaviť vašu objednávku v čo najkratšom čase. Po prijatí objednávky bude výroba trvať približne 2-4 dni  Dekorez ponúka aj možnosť urýchlenia výroby, tým že objednávka bude vybavená prednostne. Pre túto možnosť zvoľte express dodanie v objednávke 

Z akého materiálu je vyrobený výrobok?

Tento produkt je vyrobený z 3mm HDF. HDF je drevotriesková doska vhodná výhradne do suchého interiéru. Na výber máme 9 druhov farieb/dekorov.

Je dekor na každom výrobku rovnaký?

Nie nebude, každý výrobok je originál. Pri výrobe sa rezaný dizajn umiestňuje na dosku náhodne! Preto má produkt jedinečnú štruktúru a vzor dreva.

Mám záujem o výrobu zákazkového loga alebo dizajnu, ako postupovať?

V prvom rade nám napíšte mail, kde opíšete čo konkrétne potrebujete a to čo najdetailnejšie. Vyberte si veľkosť, farbu atď. Samozrejme nezabudnite na vaše logo. V prípade, že máte záujem o špecifický motív opíšte nám ho, prípadne priložte obrázok a my sa na to pozrieme

Montáž a údržba

Akým spôsobom je možné zavesiť výrobok na stenu?

Pri menších, ľahších dekoráciách je možné použiť obojstrannú penovú pásku. Obyčajná obojstranná páska (tenká) je vhodná iba v prípade, ak máte naozaj hladkú omietku alebo lepíte na iný rovný a hladký povrch.

V prípade väčších dekorácií je možné použiť špendlík alebo klinček s malou hlavičkou. Špendlík opatrne zaklepeme do omietky. Použite vhodné množstvo. Výhodou tohto upevnenia je, že aj v prípade odstránenia nevznikajú veľké defekty na stene.

Ďalšou možnosťou je použiť montážne lepidlo. Tu však upozorňujeme na možné problémy. Jedným je poškodenie alebo zlomenie dekorácie pri pokuse o odstránenie. Takisto sa pravdepodobne nevyhnete škodám na omietke.

Kam môžem umiestniť váš výrobok

Náš výrobok môžete umiestniť všade tam kde sa hodí. Avšak HDF je náchylná na vlhkosť, preto dôrazne odporúčame umiestňovať dekorácie, len do vhodných podmienok! Nevystavujte dekorácie nadmernej vlhkosti, teplu alebo iným neštandardným podmienkam.

Ako sa starať o dekoráciu? Môžem ju utierať mokrou handričkou?

Materiál dekorácie je vyrobený z HDF dosky, tá je náchylná na vodu a vlhkosť ako takú. Na čistenie používame suchú handričku ale veľmi opatrne. Ideálne je produkty čistiť prachovkou alebo štetcom, ktorým odstránite prach a nemusíte sa báť poškodenia/ zlomenia krehkých častí

  • Váš košík je prázdny